Společnost Yamaha je předním výrobcem hudebních nástrojů a produktů audia videa. Velké zastoupení má pak v kategorii kláves neboli keyboardů.

Své o tom ví, jak začínající hudebníci, pokročilí hráči i profesionálové. Ve všech těchto kategoriích nabízí Yamaha řešení resp. vhodné klávesové hudební nástroje šité na míru potřebám hudebníků.

Novinky pro rok 2014

Každým rokem se Yamaha snaží přijít s něčím novým. Při vývoj věnuje velkou pozornost spolupráci s předními světovými umělci, aby nové produkty co nejvíce vyhovovaly jejich potřebám. Zároveň do nových modelů zapojují technologické novinky, nové funkce a vlastnosti, které ještě více umocňují požitek ze hry. Již nyní jsou na trhu nové klávesy Yamaha, konkrétně modely Tyros 5 a PSR E443. Pojďme si tyto novinky ve stručnosti představit.

Yamaha Tyros 5

yamaha-tyros5

Pokud se na trhu objeví nové klávesy z modelové řady Tyros Yamaha (jsou k dispozici ve dvou variantách: 61 kláves a 76 kláves), pak je jasné, že převezmou roli vlajkové lodi v kategorii profesionálních keyboardů. Nový top model Tyros 5 přináší nové špičkové rejstříky zahrnující SA2 (Super Articulation 2), nové samply klavírů, eletronických pian a keyboardů a v neposlední řadě i nový neuvěřitelný sborový rejstřík. To vše s cílem, aby klávesy působily co nejrealističtěji. Tyros 5 je špičkový hudební nástroj pro nahrávací studia i živé vystupování.

Yamaha PSR E443

Druhou novinkou na trhu s keyboardy jsou nové klávesy Yamaha PSR E443. Co nového tyto klávesy přináš? Využijte například více než 750 vysoce kvalitních zvuků, díky kterým vám PSR E443 dovolí jamovat s vaším MP3 přehrávačem, zatím co vestavěná funkce advanced suppressor snižuje hlasitost vokální stopy ve skladbě.

Uživatelé keyboardu PSR E443 budou moci upravovat zvuky jako u analogových syntezátorů a budou moci vytvářet dramatické efekty za použití tzv. cross-faderu či dvou real-time otočných ovladačů.

Pro více informací se můžete obrátit na svého prodejce hudebních nástrojů. Doporučujeme internetový obchod Hudebni-obchod.cz.