Kdo by netoužil po dokonalém zvuku, který si může vychutnat ve svém obývacím pokoji. V kategorii domácí kino naleznete pestrou škálu modelů od různých výrobců z celého světa. Pokud hledáte maximální možnou kvalitu, pak je na čase si zobrazit nabídku domácího kina od firmy Yamaha.

Díky modelům od Yamahy získáte prvotřídní zvukové vlastnosti. Dosud jste nikdy neměli tu možnost si vychutnat váš oblíbený film, muzikál či hudební koncert. S produkty od Yamahy bude vše jinak.

Cenová hladina

Určitě si říkáte: „Ano, rádi bychom kvalitní domácí kino, ale kolik to bude stát?“. Pokud se podíváme na nabídku internetového obchodu Hudebni-obchod.cz, který se zaměřuje nejen na prodej hudebních nástrojů, ale i produktů audia videa právě značky Yamaha, pak se dostaneme na toto cenové rozpětí. Aktuálně nejlevnějším modelem domácího kina je model Yamaha YAS-101 B Soundbar. Jedná se o čelní systém prostorového zvuku se zabudovaným subwooferem o celkovém výkonu 120W. Yamaha YAS-101B se prodává za cenu 5.990,- Kč s DPH (cena platná v říjnu 2013 v internetovém obchodě Hudebni-obchod.cz).

S nabídkou dalších funkcí roste samozřejmě i cena. TOP model, kterým je Yamaha YSP 5100, je nabízen za částku 37.990,- Kč s DPH. Jedná se o digitální zvukový projektor 7.1 v panelu, který vás zbaví otravných kabelů a nabízí mnoho zajímavých a užitečných funkcí.

Kde nakoupit?

Moderní doba si vyžaduje moderní způsoby komunikace i nákupu, proto je dobré se zaměřit na internetové obchody. Pokud si nejste jisti, jaký model je vhodný pro vaši domácnost, neváhejte se obrátit na příslušného prodejce, jistě vám poradí.

Kladné zkušenosti máme zejména s internetovými obchody Hudebni-obchod.cz, Cmias.cz či Yamahaspecialista.cz.

Domácí kina Yamaha, to je skloubení špičkových zvukových vlastností, profesionálního provedení a moderního designu. Nákupem domácího kina Yamaha jistě neprohloupíte. Přejeme mnoho příjemných zážitků, které vám tyto modely nabídnou.