Ať chceme nebo ne, Vánoce se blíží. Za tři měsíce již bude Štědrý večer roku 2013 minulostí. Tímto článkem nechceme navodit vánoční atmosféru, ale spíše upozornit na skutečnost, že nákupy lze realizovat z pohodlí vašeho domova. Internetové obchody, které nabízí hudební nástroje, naleznete snadno, ale jak zjistit, který obchod je důvěryhodný? To už tak jednoduché není. I proto jsme vám dnes připravili pár tipů na internetové hudební eshopy, ve kterých nemusíte mít obavu o své peníze.

Hudebni-obchod.cz

Prvním eshopem, který můžeme doporučit je Hudebni-obchod.cz. Jedná se o internetový obchod s hudebními nástroji, který získal certifikát Ověřeno zákazníky od portálu Heureka.cz a dlouhodobě si drží velmi dobré hodnocení ze strany zákazníků. Výhodou je široká nabídka hudebních nástrojů (klávesy, kytary, bicí, piana, saxofony, pa technika…) pro začátečníky, pokročilé i pro profesionály a velké skladové zásoby, které umožňují rychlé dodání na vámi uvedenou adresu.

Cmias.cz

Další eshop je opět držitel certifikátu Ověřeno zákazníky. Jedná se o Cmias.cz – internetový obchod společnosti CMI Melodia a.s. – specialisty na hudební nástroje. Tato firma se řadí mezi specialisty na značky Yamaha a Fender, nicméně v nabídce naleznete nástroje od více než 200 světových a českých firem. Eshop se pyšní moderním designem a funkčnostmi, které co nejvíce usnadňují výběr hudebního nástroje a jeho následný nákup online. U eshopu oceňujeme mimo jiné i skvělou komunikaci ze strany prodejních specialistů.

Yamahaspecialista.cz

Projekt Yamahaspecialista.cz spadá pod záštitu firmy CMI Melodia a.s. Cílem je zaměření se na konkrétní značku hudebních nástrojů, v tomto případě značku Yamaha. Prozatím eshop obsahuje širší nabídku, ale do budoucna bude vyfiltrován pouze na hudební nástroje zmíněné značky. Pro fanoušky hudebních nástrojů Yamaha je to jistě výborná zpráva, jelikož si budete moci na jednom místě vyhledávat vámi požadované nástroje, aniž byste byli ovlivněni nabídkou konkurenčích značek (za předpokladu, že o jiné nestojíte a jste si 100% jisti kvalitou značky Yamaha).

Dobrá rada na závěr

A pokud nedáte na naše doporučení, pak je zde jedna dobrá rada na závěr. Vámi vybraný eshop si pokud možno zkontrolujte ve vyhledávači, jistě narazíte na nějaké recenze a je-li to váš první nákup, pak si zvolte platbu na dobírku, tímto postupem eliminujete případné problémy. Zároveň si pečlivě prostudujte obchodní podmínky a kontaktní údaje. Plusem je existence kamenné prodejny s možností osobního odběru.