iPod nano 2

Společnost Apple patří mezi jedny z neúspěšnějších a nejvýdělečnějších společností vůbec. Určitě jste o jejich výrobcích slyšeli – jsou totiž rozšířeny po celém světě. Velmi oblíbené jsou jejich chytré telefony (iPhone), notebooky (MacBook), tablety (iPad) a v neposlední řadě MP3 přehrávače (iPod).

V poslední době je mezi MP3 přehrávači oblíbený právě přehrávač Apple iPod nano. Je to momentálně nejtenčí iPod, jaký kdy Apple vyrobil. Na šířku zabírá pouhých 5,4 mm. Celkově je velký přibližně jako kreditní karta. Disponuje 2,5“ Multi-Touch displejem a díky povrchu z jodizovaného hliníku je tento Apple iPod příjemný jak na dotek, tak na poslech. Pokud se zaměříte na jeho funkce, zjistíte, že má opravdu co nabídnout. MP3 přehrávač Apple Ipod nano nabízí jako většina možnost pocházet skladby podle žánrů a skladatelů. Navíc má ale nainstalovanou funkci Genius. Tato funkce najde písně, které se k sobě skvěle hodí. Vytvoří pro vás tak seznam skladeb Genius. Je schopná vytvořit víc kombinací, než by vás samotné napadlo.

iPod nanoDalší zajímavá funkce je u rádia. Funkce Live Pause umožňuje při poslouchání aktuální písně, nebo pořadu pozastavit zvuk pouhým jedním klepnutí. Další klepnutí zvuk opět spustí. Díky této funkci můžete také zvuk vrátit až o 15 minut nazpět, například když se chcete naučit slova své oblíbené písně. Apple Ipod nano přehrává vše – audio, video i fotografie. Můžete tak sledovat své oblíbené pořady, kdykoliv se vám zachce. Nemusíte se přitom bát, že byste přehltili paměť – ta má celých 16 GB. Při plné nabití přehrává hudbu po dobu 30 hodin. U videa je výdrž o trochu menší – vydrží 3,5 hodiny. To je přibližně stejná výdrž jako u nově zakoupeného notebooku.

K dostání je ve všech možných barvách – od konzervativní šedé po veselou žlutou. Apple iPod nano 16 GB green – tedy iPod v zeleném provedení, si můžete za skvělou cenu koupit například v eshopu obchody24.cz.