marley - sluchátkaO House of Marley jste už určitě slyšeli. Zakladatelem této firmy není nikdo jiný než syn známého a dodnes velmi uznávaného reggae zpěváka Boba Marleyho – Rohan Marley.  Společnost byla původně zaměřena jen na audio výrobu – tedy na výrobu reproduktorů a sluchátek. Jejich cílem bylo vytvořit dokonalý zvuk s širokou škálou basů a přesnými výškami. A to se jim bezpochyby povedlo. Všechna sluchátka jsou navržena tak, aby přenesla vždy co nejčistší zvuk z každé nahrávky.

 

Sluchátka House of Marley zaručují vysoce kvalitní přenos zvuku. Navíc jsou díky kvalitě zpracování šetrná k životnímu prostředí. Jsou totiž vyrobeny z udržitelných, obnovitelných a recyklovatelných zdrojů (plast a hliník). Oblíbené jsou například sluchátka House of Marley POSITIVE VIBRATION. Tyto sluchátka vás zaujmou nejen svým živým designem, ale i zvukem, který jsou vám schopny poskytnout.

Tyto sluchátka vám nabízí veškeré odstíny tónů a intonace, které od dané skladby požadujete. 50 mm pohyblivé měniče to na 100% zaručí. Design těchto sluchátek je koncipován přes hlavu. Hlavový most je navíc opatřen jemným čalouněním, které poskytuje ten nejvyšší komfort.

marley - audiosystém

Kromě audio zařízení, představují velkou část sortimentu také hodinky. Stejně jako ostatní produkty firmy House of Marley jsou vyrobeny z materiálů, které je možné recyklovat. Všechny zmíněné produkty jsou vyráběny především pro aktivně žijící lidi. Jejich hlavní kvalitou je vysoká trvanlivost a odolnost. Všichni si taky zajisté zamilují jejich propracovaný a stylový design.

Navíc jde část výtěžku z každého prodaného produkty na 1love.org, což je mírové hnutí na pomoc dětem. Pokud vás tato značka zaujala, neváhejte a objednejte si produkty House of Marley. Zakoupit je můžete například na internetové stránce Megaskate.cz.