Hesh 2.0Společnost Skullcandy byla založena v roce 2003 a její produkty se v dnešní době těší velké oblibě hlavně u mladé generace. Produkty jsou především určeny pro venkovní akce a sporty, jako je snowboarding a skateboarding.

Zaměřeny jsou ale všeobecně pro spotřebitelský trh. Skullcandy nabízí různé produkty, jako jsou audio batohy, hands-free zařízení a MP3 přehrávače. Mezi spotřebiteli jsou především nejžádanější sluchátka Scullcandy. Ty se vyrábí ve všech možných barevných, grafických a designových provedeních.

Sluchátka Skullcandy prošla v roce 2012 rozsáhlou revizí, která přinesla nové vylepšené modely. Mezi jedny z nejoblíbenějších patří momentálně sluchátka z řady Hesh 2.0. Hesh 2.0 je upgradovaná verze předchozí řady Hesh, která byla mezi uživateli také velmi oblíbená.

Hlavní výhodou sluchátek Skullcandy Hesh 2.0 black/black je systém „Scullcandy Supreme Sound“. Tato technologie dodá skladbám plnou škálu basů, přirozených hlasů a přesných výšek. Supreme Sound byl vytvořen týmem světových odborníku z oblasti akustiky a vytváří exkluzivní zvukový zážitek, který vám dokážou poskytnout pouze sluchátka Skullcandy.

Sluchátka, která jsou opatřena mikrofonem pro příjem hovorů z mobilního telefonu, mají navíc reproduktory z měkké kůže. Díky tomu je zvuk ještě o něco lepší než u standardních sluchátek. Konstrukce sluchátek navíc posiluje celkovou akustiku sluchátek a společně s koženými polštářky umožňuje ten největší komfort.

Sluchátka Skullcandy lze zakoupit prostřednictvím specializovaných prodejen a oficiálních internetových obchodů. Sluchátka Skullcandy si můžete objednat společně i s jiným značkovým zbožím v internetovém obchodě Templestore.cz u něhož vás jistě zaujme fakt, že nabízí dopravu zdarma.