Hudební nástroje Stagg od belgického výrobce se začaly objevovat na trhu od roku 1995. Jedná se tedy o poměrně mladou firmu (pokud to porovnáme s velikány jsou jsou Yamaha, Ashton, Fender, Roland atp.). V žádném případě to však neznamená, že by její nástroje nebyly dostatečně kvalitní a oblíbené mezi hudebníky.

Kvalitní nástroje od odborníků

Stagg se zaměřil na výrobu vysoce kvalitních hudebních nástrojů, za jejichž výrobou stojí tým zkušených odborníků. Výsledné nástroje jsou pak natolik kvalitní, že dokáží uspokojit i ty nejnáročnější požadavky ze strany hudebníků i na profesionální úrovni.

Široký sortiment

Možná byste čekali, že se firma Stagg zaměří pouze na určitou skupinu nástrojů. Ve skutečnosti tomu tak ale není. Naopak, nabízí širokou škálu hudebních nástrojů, od žesťových a dřevěných dechových nástrojů, přes všechny druhy kytar, včetně elektrických kytar a dalších strunných nástrojů, až k bubnům a perkusním hudebním nástrojům.

Co tedy Stagg konkrétně nabízí? Např. akustické kytary, elektrické kytary, basové kytary, kytarová komba… Dále pak tradiční hudební nástroje jako housle, violy, violoncella, kontrabasy…dechové nástroje, bicí soupravy, perkusní nástroje atd. Samozřejmostí jsou i doplňky a příslušenství pro jednotlivé hudební nástroje.

Jedná se o kvalitní hudební nástroje, které jsou určeny jak pro začínající, tak i pokročilé hudebníky.

Audio technika

Výrobou hudebních nástrojů a příslušenství to ve firmě Stagg nekončí. Pod touto značkou máte možnost nalézt i produkty z oblasti hudební audio techniky. Konkrétně se jedná o mikrofony, konektory, kabely a další audio produkty značky Stagg.

Distribuční síť firmy Stagg

Stagg má velmi dobře vypracovanou distribuční síť, čímž se její produkty dostávají do obchodů po celém světě. Mezi prodejce, kteří nabízí nástroje značky Stagg patří např. CMI Melodia a.s., Hudební centrum s.r.o., Kytary.cz, B & H Music a další.