Mít k dispozici dokonalý zvuk při poslechu svých oblíbených skladeb, to je sen snad každého milovníka hudby. Naštěstí je na trhu dostatek reproduktorů, které se o dokonalý zvuk postarají. Pokud chcete to nejlepší, pravděpodobně vás zajímá, jaké reproduktory jsou ideální volbou. Jestliže nevíte, který reproduktor je vhodný, je nejlepší vidět bluetooth reproduktory v testu.

Srovnali jsme pro vás dva nejžhavější kandidáty a sice reproduktory BOSE SoundLink Mini II a reproduktory JBL Charge 3.

Rozměry

BOSE SoundLink Mini II je (se svou vahou 680 gramů) o 120 gramů lehčí než jeho konkurent. Menší jsou i jeho rozměry, je o 36,2 mm kratší a o 32,7 mm užší.

Ovládání

Z hlediska ovládání jsou si oba konkurenti rovni. Na těle obou zařízení je umístěn ovládací panel, takže můžete snadno ovládat hlasitost. K dispozici je i dálkový ovladač, takže můžete reproduktory ovládat na dálku, aniž byste museli komunikovat přes kabel nebo jiné zařízení, ke kterému je připojen.

Reproduktory

I zde nelze jednoznačně určit, který reproduktor je lepší. Obě zařízení se stereofonními reproduktory přinášejí zvuk, který obklopuje uživatele z levé a pravé strany a vytváří bohatší zvuk a lepší zážitek z poslechu.

Odolnost a výdrž baterie

JBL Charge 3 je plně voděodolný a jeho baterie vydrží až 20 hodin. BOSE SoundLink Mini II si do mokrého prostředí rozhodně neberte, další nevýhodou je výdrž baterie, která je jen 10 hodin, tedy o polovinu méně.

Hlasitost

JBL Charge 3 je výrazně hlasitější a je možné ho spárovat s dalšími reproduktory, je tedy naprosto ideální pro ozvučení velkých ploch, kde je potřeba pořádná hlasitost. Jeho konkurenta však nespárujete s dalšími reproduktory a jeho hlasitost je vhodná akorát tak pro 1 místnost.

Shrnutí

Zatímco JBL Charge 3 zajistí skvělý poslech i pro větší párty, BOSE SoundLink Mini II je vhodnější spíše pro místnosti a hotelové pokoje. JBL Charge 3 je cenově výhodnější, ale větší popularitu si získal jeho konkurent, který je rovněž vítěz SmartMag.cz.